אודותינו

חברת visa123 הינה חברה חוקית ומוכרת המרכזת תחת קורת גג אחת את כל השירותים הקשורים בהנפקת ויזה ואישורי עבודה עבור מגוון רחב של מדינות בכל העולם. עובדי החברה מכירים את חוקי המדינות המדוברות ויכולים לייעץ לכל פונה האם יש לו סיכוי לקבל את אשרת הכניסה או אישור העבודה ומה עליו לעשות על מנת להשיג אותם. החברה תאסוף את המסמכים הדרושים לשם כך, תבצע את הפעולות הנדרשות על פי חוקי המדינה ותלווה את המועמד בכל שלבי התהליך.

אנשים רבים מעוניינים לנסות את מזלם בהשגת אישור עבודה במדינות אחרות בחוץ לארץ וכך לנסוע למקום אחר, לגור בו ולעבוד בו. מי לשם צבירת חוויות וזיכרונות ומי לשם השתקעות ארוכת טווח. כיום לא קל להגר למדינה אחרת ורשויות או ממשלות רבות מערימות קשיים על אנשים המעוניינים להגיע, לעבור לגור ולהתחיל לעבוד במדינה אחרת שאין להם קשר אליה. יחד עם זאת אין מדובר במשימה בלתי אפשרית וישנן לא מעט דרכים לעשות זאת באמצעות תהליכים מסודרים ולזכות באשרת השהייה (ויזה) ואישור העבודה המיוחלים.

הוצאת ויזת עבודה לאוסטלריה
אחוזי הצלחה 91%
הוצאת ויזת עבודה לקנדה
אחוזי הצלחה 85%
הוצאת ויזת עבודה לארה"ב
אחוזי הצלחה 90%

קצת על תהליך הנפקת אשרת שהייה?

כאשר מבררים פרטים אודות אפשרות להגירה למדינה אחרת צריך לדעת מה הגישה העקרונית והבסיסית של אותה מדינה כלפי מהגרים פוטנציאליים. ישנן מדינות המאפשרות הגירה, כולל מעבר מגורים של משפחות שלמות ואפילו מעודדות זאת, אך ישנן גם מדינות שתנאי הקבלה קשים יותר מפני שיש חשש לאבטלה בקרב אזרחים מקומיים או שישנו חשד שמטרות ההגירה אינן טהורות. כאשר פונים אל חברה כמו visa123 אפשר להיות בטוחים שהמידע שנמסר יהיה נכון, עדכני ומדויק.

כאשר מועמד מסוים פונה דרך חברה מסודרת הרי שקל יותר לקבל את הבקשה שלו ולאשר אותה. זו הסיבה שמומלץ שאת התהליך תלווה חברה מקצועית כמו visa123. המסמכים יהיו מדויקים, הטפסים יהיו מלאים בדיוק כפי שדרוש ואי אפשר יהיה לסרב לבקשה בשל עניינים טכניים כאלה או אחרים. בעזרתה של חברת visa123 אין ספק שהדרך תהיה קלה ופשוטה הרבה יותר.

מומלץ עבורך:

טיסות זולות לארצות הברית

בחודש האחרון אנחנו רואים את הרשתות החברתיות מלאות בתמונות של אנשים שטסים לבקר בארצות הברית, חלקם מנצלים את הטיול לביקור של משפחה וחלקם טסים כדי

קרא עוד »

ויזה לסטודנטים

יש מחקרים רבים המראים כי לימודים גבוהים מעלים את המשכורת של מי שלמד לעומת אנשים אשר לא עשו תואר ראשון או שני. לכן אם אתם

קרא עוד »

שאלות תשובות

כולם צריכים ויזה לארה"ב, בין אם מדובר בתינוק או אדם מבוגר.

לגשת למשרד הפנים ולהנפיק חדש

לידיעת ובקיאות בשפה האנגלית אין קשר לסיכויי ההצלחה לקבל ויזה לארה"ב

מומלץ להביא אישורים הקושרים את חייך לארץ

דילוג לתוכן