למה כדאי להוציא ויזה ולהתחיל להשקיע בנדל"ן בחו"ל

pexels-photo-358220

הוצאת ויזה למדינות שונות ובמיוחד לארה"ב, נראית כפרויקט מסובך ומורכב אשר לא פשוט לבצע. אך בעזרת מומחים אשר מתמקצעים בתחום זה אפשר להשיג ויזה לתיירים או לעבודה בדרך החוקית והנכונה על פי השלבים שנקבעו על ידי המדינות השונות ברחבי העולם.

כאשר פועלים על פי ההנחיות, מעבירים את כל המסמכים הרלוונטיים של תושבים נורמטיביים, רוב הסיכויים שהבקשה להנפקת ויזה תאושר.

מטרות הנסיעה לחו"ל

כל אדם מחליט לנסוע ליעד מסוים כדי לבלות, לעשות שופינג, לראות עולם או לחילופין לקדם את מצבו הכלכלי על ידי רכישת נכסים מעבר לים.
אחת המטרות הנפוצות שעבורה אנשים מחליטים לטוס לחו"ל היא לצורך רכישת נדל"ן בארה"ב, דירת מגורים, דירת נופש או משרד באחת הערים המבוקשות בארה"ב. קיימות היום אופציות רבות של נכסים אשר מוצעים למכירה באופן ישיר מציבור אמריקאי, מכונסי נכסים או מפושטי רגל. רכישת נכסים מהגורמים הללו יוצרת עסקה מאד כדאית כיוון שהרוכש אינו משלם דמי תיווך, שהם חלק מהותי מכלל העסקה.

בקניה ישירה, יש אפשרות להתמקח על המחיר ולהשיג בסופו של דבר עסקה נפלאה במחיר הזדמנות. לאחר רכישת הנכס מבצעים את כל הפעולות החוקיות כדי לשייך את הנכס לקונה כמו חתימת חוזה ורישום הנכס.

השקעה בנכסים בארה"ב

כאשר רוכשים נכס במצב טוב ובמיקום מצוין, קל מאד להשכיר אותו לפרקי זמן ארוכים וכך ליצור הכנסה פסיבית קבועה לאורך כל השנה. החשיבה נובעת מהעובדה שגובה התשואה בחו"ל גבוה מגובה התשואה מהשכרת נכסים בישראל ולכן מתחזקת המגמה של רכישת נכסים בחו"ל והשכרתם.

גובה התשואה משתנה בהתאם לסוג הנכס ולמיקומו הגיאוגרפי אך סדר הגודל הוא בין עשרה לעשרים וארבע אחוז. מדובר בהכנסה פסיבית משמעותית עבור כל משקיע אשר נהנה מהכנסה רציפה בנוסף להכנסה שלו בארץ מפנסיה או מהשקעה אחרת.

ההכנסה הפסיבית מהשכרת נדל"ן בארה"ב מאפשרת חיים נינוחים והכנסה כוללת המאפשרת לחיות בכבוד תוך כיסוי מלוא הצרכים הפיננסיים השוטפים.

תחזוקה שוטפת בנכס

במידה ונדרש התושב הישראלי מוציא ויזה לארה"ב או למדינה אחרת, טס לחו"ל, רואה את הנכס ומבצע את כל הפעילות האדמיניסטרטיבית הנדרשת ולאחר מכן שב לישראל. כדי לטפל בנכס, הוא חותם הסכם עם חברת ניהול מקצועית אשר עוסקת בהשכרת הנכסים בסביבת מגורים זו. נציגי החברה מוצאים שוכרים ראויים וחותמים איתם על חוזה להשכרת הנכס, כאשר המגמה היא ליצור חוזה ארוך טווח. חברת הניהול מקבלת את העמלה שלה ויתרת הכספים מועברים ללקוח בישראל.

אם מצבו של הנכס אינו מושלם, חברת הניהול מתאמת ביצוע עבודות תחזוקה או שיפוץ בהתאם למצב הספציפי של הבית. בתום השיפוץ אפשר יהיה להשכיר אותו בסכום גבוה יותר או לחילופין למכור אותו ברווח נאה ולרכוש נכס אחר וכך לגלגל את הכספים תוך השארת רווח מכובד בכל אחת מהעסקאות.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יצירת קשר
דילוג לתוכן
דילוג לתוכן