ויזת עבודה לעובדים בחו"ל

cruise

עבודה בחו"ל היא הזדמנות לחסוך כסף ולצבור ניסיון

שוק העבודה הישראלי הוא גדול ומגוון, ובשנים האחרונות מאפשר יחסית בקלות למצוא בו משרה. למרות זאת, ישראלים רבים בוחרים לנסות לעבור לחו"ל ולהוציא ויזת עבודה, בין אם כמאבטחים במסגרת שיט באונייה כשרה, או כנציגים של חברות טכנולוגיות. הבחירה לעזוב לכמה שנים או יותר ולעבוד מחוץ לגבולות המדינה נובעת משתי סיבות עיקריות. אחת, היא שדרוג רמת השכר וההכנסה. חלק גדול מהעבודות בחו"ל מאפשרות משכורות גבוהות בהרבה לעומת רמת הניסיון של העובד, ויחד עם עלויות המחייה הנמוכות יותר מאשר בארץ מדובר בחיסכון כספי משמעותי מאוד. שתיים, העבודה בחו"ל מאפשרת לצבור ניסיון חשוב לחיים ולשוק התעסוקה. היא מאלצת להתמודד עם קשיים ולהתגבר עליהם, ולהיות באינטראקציה עם עובדים ומנהלים שבאים מתרבות אחרת. בקיצור, ויזה לעבודה בחו"ל פותחת בפניכם עולם שלם של הזדמנויות.

מהן העבודות בחו"ל הפופולאריות בקרב צעירים ישראלים ?

ישנו מגוון עצום של עבודות בהם עוסקים צעירים ישראלים בחו"ל. ויזה לעבודה בחו"ל פותחת פתח להמון הזדמנויות מבחינת קריירה. עם זאת, ישנו מספר של משרות פופולאריות במיוחד בקרב צעירים ישראלים הבוחרים לעבוד מחוץ לגבולות המדינה. המשרות הפופולאריות הללו כוללות בין השאר:
• מאבטח בשייט לחו"ל: ויזת עבודה למאבטחים או לעובדי סיפון היא ויזה של מדינת המוצא של הספינה. העובדה שישראלים רבים הם עם ניסיון קרבי מהצבא, יחד עם ההתגברות של ההתקפות על כלי שייט בעולם, הופכת את המאבטחים הישראלים למבוקשים מאוד בתחום. מן הסתם, אבטחה של קרוז כשר באונייה היא משרה תפורה על ישראלים.
• מכירות: תחום המכירות מושך אליו ישראלים רבים, אשר עם הגישה הייחודית לחיים והחוצפה הישראלית מצליחים למכור שלל מוצרים ולהרוויח סכומים גבוהים. הרבה מהעוסקים בתחום עושים זאת ללא ויזה לעבודה בחו"ל, ומסתכנים במאסר ובסילוק מיידי.
• עבודה לאחר לימודים: מדינות שונות מציעות לסטודנטים הלומדים בשטחן ויזת עבודה ספציפית לתחום העיסוק אותו למדו. כך, המדינות יכולות להרוויח בוגרים מוכשרים שיעשירו את התעשייה שלהן, ויצרכו שירותים מצומצמים יחסית מקופת המדינה מאחר והם לרוב בריאים וללא משפחות וילדים.

אין שני לאבטחת שייט כשר מבחינת החוויה

כאשר אתם מחפשים את הקריירה הבאה שלכם מחוץ לגבולות המדינה, אתם לרוב מחפשים שכר משתלם, חוויות, הנאה, וניסיון לחיים. עבודתו של מאבטח בשייט לחו"ל היא בדיוק כזו. במהלך השייט המאבטח נחשף לנופים מדהימים, רואה חלקים של העולם מגובה הים ולא מהמטוס, וניפגש עם המוני אנשים מתרבויות רבות. אבטחת שייט באונייה כשרה היא משרה מדהימה מאחר וההיכרות שלכם עם חוקי הכשרות מאפשרת לכם להיות אנשי צוות מבוקשים במיוחד. נוסף על כך, נוסעים יהודים מרחבי העולם ירגישו בנוח יותר אם המאבטחים יהיו ישראלים, מה שיעודד את החברות לשכור ספציפית אתכם לתפקיד. שכר גבוה, ביקור במדינות רבות ושונות, ותנאים מדהימים על הסיפון, מה אפשר לבקש יותר.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יצירת קשר
דילוג לתוכן
דילוג לתוכן