ויזה לאיחוד האמירויות

עד לא מזמן, ביקור במדינות האמירויות לצורך עסקים או חופשה היה רק בגדר חלום. אך לאחרונה, חוקי המשחק השתנו. כיום, גם אזרחים בעלי דרכון ישראלי יכולים להוציא ויזה לאיחוד האמירויות, ולבקר במדינות השונות, כאשר ניתן לראות כי דובאי עומדת בראש הטבלה.

מדינות אלו מתאפיינות באתרי תיירות רבים, אתרים היסטוריים, היצע רחב ומגוון של אטרקציות, מוזיאונים, מלונות, וכמובן חוויות קולינריות יוצאות דופן. יתרונות אלו גורמים לישראלים רבים להוציא ויזה לאיחוד האמירויות, לקנות כרטיס טיסה לאחת מהמדינות, ולהנות מהשפע התיירותי והחוויתי שאיחוד האמירויות מציעה לתיירים הפוקדים אותה.

כיצד מנפיקים ויזה לאיחוד האמירויות?

קודם כל, חשוב לקחת בחשבון כי איחוד האמירויות אינו מנפיק אשרת תייר. לכן, על מנת לקבל ויזה לאיחוד האמירויות, יש צורך ליצור קשר עם אחת מחברות התעופה מבוססות איחוד האמירויות, בית מלון, או סוכנות טיולים. כמו כן, ויזה לאיחוד האמירויות מתאימה לכל אחת ממדינות האיחוד. מידע נוסף על תהליך הוצאת הויזה ניתן למצוא באתר הזה.

איך תדעו איזה סוג ויזה נדרש עבורכם?

חשוב לדעת כי לאיחוד האמירויות קיימים כמה סוגי ויזות, כאשר הן משתנות בהתאם לצורך, ובהתאם למשך הימים בהם אתם מתכננים לשהות במדינה. כמו כן, סוג הויזה נוטה להשתנות בהתאם למדינה ממנה מגיעים. איחוד האמירויות מחייב כל מבקר בדרכון בתוקף, למשך כשישה חודשים לפחות, מיום ההגעה.

לכן, אם הדרכון שלכם תקף לזמן של פחות משישה חודשים, עליכם לחדש אותו לפני, על מנת שתוכלו להגיש בקשה לקבלת ויזה לאיחוד האמירויות.

כמה זמן לוקח לקבל ויזה לאיחוד האמירויות?

בדרך כלל, התהליך לבקשת הויזה ואישורו לוקח עד כ-4 ימי עסקים, זאת כמובן בכפוף לאישור מחלקת ההגירה. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון כי עבור אזרחים ישראלים, בעלי דרכון ישראלי, משך הזמן יכול להיות ארוך יותר.

הגשת הבקשה- דרישות חובה:

 1. בראש ובראשונה, עליכם למלא טופס ובו הפרטים שלכם באופן מלא ובהיר
 2. יש להוסיף תמונת פספורט עדכנית, על רקע לבן, כאשר שמונים אחוזים מהתמונה הם הפנים, והגודל הוא 600 על 600 פיקסל.
 3. עותק צבעוני של הדרכון אשר מציג את השם המלא, תאריך ומקום לידה, לאום, מספר דרכן, תוקף, ותאריך הוצאה.
 4. שם האם והאב (או האפוטרופוס חוקי)
 5. כאמור, דרכון בתוקף למשך כ-6 חודשים לפחות בזמן הנסיעה
 6. כרטיס טיסה עדכני ומאושר
 7. בנוגע לילדים, נדרש להוסיף גם תעודת לידה, העתק של אשרת תייר של אחד מההורים, ותמונה מזהה עם אחד ההורים

דרישות מיוחדות לתקופת הקורונה

רשויות איחוד האמירויות הצהירו כי החל מהתאריך ה-11 באוגוסט כל האזרחים התושבים אשר נוסעים נדרשים לבצע בדיקת קורונה על מנת להוכיח תוצאה שלילית, לפני הטיסה לאיחוד האמירויות. כמו כן, כניסה תתאפשר רק במידה וברשותכם:

 1. טופס התחייבות להסגר
 2. טופס הצהרת בריאות
 3. ביטוח בריאות תקין ועדכני
 4. ביטוח בריאות בינלאומי
 5. בדיקת תוצאה שלילית של קורונה עד כ-96 שעות לפני מועד הטיסה

הארכת או חידוש אשרת תייר

כמו כן, חשוב לדעת כי ניתן להאריך את כל סוגי הביקור והאשרות, למשך פרק זמן של שלושים יום, פעמיים. ניתן ללא צורך לעזוב את אותה מדינת איחוד האמירויות.

לאחר כל המידע אודות ויזה לאיחוד האמירות – הגיע הזמן למצוא טיסות לאיחוד האמירויות

 
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יצירת קשר
דילוג לתוכן
דילוג לתוכן