הוצאת ויזה לארה"ב

ויזה

ארצות הברית אינה מדינה המעודדת הגירה לשטחה של אנשים שאין להם קשר לאזרחות אמריקאית או כאלה המנסים את מזלם בקבלת אזרחות או אישור עבודה. ארצות הברית רואה בהגירה בלתי חוקית איום ממשי על ריבונותה ועל החופש שלו זכאים אזרחיה ולכן כל אדם המעוניין לטייל בשטחה צריך בדרך כלל להנפיק אשרת כניסה למדינה (ויזה) המקנה לו זכות כניסה לצורך טיול ותיירות בלבד, ואינה מאפשרת עבודה, מגורים או השתקעות. יתרה מכך – אשרת הכניסה תקפה למשך פרק זמן מסוים.

על מנת להנפיק את אשרת הכניסה יש צורך במילוי טפסים, הכוללים פרטים אישיים רבים וציון של שירות צבאי, אישור על מקום עבודה נוכחי או לימודים במוסד אקדמי. פקידי הממשל המקומיים בוחנים כל מועמד וכל טופס בקשה ומחליטים האם להיענות לבקשה או לדחות אותה. המועמד יכול למלא את הטפסים בעצמו אך מומלץ יותר לפנות אל חברה מקצועית כמו visa123 כדי לקבל סיוע והכוונה כיצד אפשר להגדיל את הסיכוי לקבלת תשובה חיובית לבקשה.

אילו שירות נותנת חברת visa123?

בקשות לאשרת כניסה לארצות הברית עלולות להידחות על הסף בשל פגם טכני כזה או אחר – חתימה שחסרה או אינה במקומה, ריבוע שלא מולא בו וי או איקס וטופס כלשהו שחסר, גם אם אין לו חשיבות אמתית. מכיוון שכל אדם עלול לטעות ולפספס פרט חשוב – על מנת להקטין את הסיכוי שאכן פגם טכני כזה יקרה ויכשיל את הבקשה – עובדי חברת visa123 מוודאים יותר מפעם אחת שאכן כל הטפסים וכל השדות מלאים כפי שנדרש וכך לבטח לא תתקבל תשובה שלילית אוטומטית לאחר הגשת הבקשה.

עובדי חברת visa123 מנוסים ומיומנים וכך מכירים היטב את הדקויות הנדרשות מכל מועמד ומועמד. כאשר נעזרים בחברה זו, גם אם השירות יהיה בתשלום – יש סיכוי הרבה יותר גדול שהבקשה אכן תתקבל ותינתן בגינה תשובה חיובית. העובדים גם יוכלו להכין את המועמד לריאיון המתקיים בבניין הקונסוליה האמריקאית כדי שיידע בדיוק מה שואלים ואילו תשובות עליו לענות.

מומלץ עבורך:

קבלת דרכון פורטוגלי

כל אחד מעוניין בדרכון אירופאי, בשנים האחרונות יצאה בשורה שגם צאצאים של מגורשי ספרד ופורטוגל זכאים לדרכון פורטוגלי. אין ספק שידיעה זו גרמה להרבה אנשים

קרא עוד »

שאלות תשובות

כולם צריכים ויזה לארה"ב, בין אם מדובר בתינוק או אדם מבוגר.

לגשת למשרד הפנים ולהנפיק חדש

לידיעת ובקיאות בשפה האנגלית אין קשר לסיכויי ההצלחה לקבל ויזה לארה"ב

מומלץ להביא אישורים הקושרים את חייך לארץ

דילוג לתוכן
דילוג לתוכן