איך תדאגו לעתיד הילדים שלכם

השקעות נדלן בארצות הברית

כל הורה דואג לילדים שלו. הדאגה לצרכים שלהם בהווה לא פחות גדולה מהדאגה לעתיד של הילדים. כל הורה חולם שלילדים שלו יהיה עתיד טוב, שיפתחו בפניהם כל הדלתות שהם רוצים לעבור בהם, שהם ילמדו מקצוע טוב, יעבדו בעבודה טובה, ירוויחו היטב ויקימו משפחה שלא יחסר לה דבר. הורים רבים עושים כל שביכולתם על מנת להבטיח את העתיד הטוב של הילדים שלהם. חשוב מאוד לדעת שאחד הדברים שבהחלט כדאי לדאוג לו כיום בכדי להבטיח עתיד טוב לילדים שלכם הוא דרכון אירופאי. כיצד עושים זאת? בודקים האם הוצאת דרכון רומני לילדים שלכם היא אופציה רלוונטית.

מאז שנכנסה רומניה לאיחוד האירופאי, דרכון רומני הפך להיות פופולארי מאוד. רבים  מהזכאים לדרכון זה פונים למימוש הזכאות שלהם ולהוצאת הדרכון המדובר. כמו כן, רבים בודקים האם רלוונטי להוציא דרכון שכזה גם לילדים שלהם.

מה היתרונות בהוצאת דרכון רומני לילדים?

כאמור, כל הורה מעוניין להבטיח לילדים שלו את העתיד הטוב ביותר. כל הורה דואג לחסוך כסף עבור ילדיו כבר בגיל צעיר לצורך הוצאת רישיון, לימודים אקדמאיים ולא פעם גם סיוע ברכישת דירה ראשונה וסיוע כלכלי בעת הצורך. כל הורה דואג לחוגים הטובים ביותר לילדים שלו, לסיוע לימודי כאשר הם מתקשים ועוד. אחד הדברים שבהחלט יכול להבטיח עתיד טוב לילדים כיום הוא הוצאת דרכון רומני. להוצאת דרכון מעין זה עבור ילדים יש מגוון יתרונות כגון:

דרכון רומני מאפשר ללמוד במוסדות ההשכלה באיחוד האירופאי בסבסוד או אפילו בחינם.

הדרכון מאפשר חופש עבודה לאוחז בו בכל מדינות האיחוד האירופאי וזאת מבלי שהאדם יהיה צריך אישורי עבודה.

הדרכון מאפשר לכל אוחז בו להתגורר בצורה חופשית בכל אחת ממדינות האיחוד האירופאי מבלי שיש שיהיה צורך בהליך הגירה או בוויזה.

הדרכון הרומני מאפשר להקים עסק, לרכוש נדל"ן וכן מונע מגבלות שונות שקיימות בתחומים הללו לאזרחים שאינם רומנים.

ניתן לומר כי הבחירה להוציא דרכון רומני לילדים מספקת לכל הורה את הידיעה שהוא דואג לילדים שלו לתחושת ביטחון ושקט נפשי.

מי זכאי להוציא דרכון רומני לילדים?

חוק האזרחות הרומנית חוקק בשנת 1991. החוק תוקן לאורך השנים כמה וכמה פעמים וכיום הוא מונה 3 מסלולים הרלוונטיים לצורך קבלת דרכון רומני:

מסלול ראשון רלוונטי עבור כל אדם שנולד להורה בעל אזרחות רומנית. כלומר, כל ילד שנולד להורים בעלי זכאות לאזרחות רומנית זכאי גם הוא עצמו לאזרחות רומנית.

המסלול השני רלוונטי לכל ילד שאומץ על ידי הורה בעל אזרחות רומנית. הילד המדובר יהיה זכאי גם לאזרחות רומנית.

מסלול נוסף הוא מסלול שבו מעניקים אזרחות רומנית בהתאם לבקשה, כלומר, החוק כיום מונה מצבים שונים שאם הם מתקיימים ניתן להעניק למבקש אזרחות רומנית. חשוב לברר מול גורמים רלוונטיים אודות כל המצבים על מנת לבחון האם אתם עונים על אחד מהמצבים הללו. אחד המצבים הנפוצים ביותר שעל בסיסם מגישים ישראלים רבים את הבקשה המדוברת היא מצב שבו אזרחות רומנית נקלחה מהורים בעבר, אם האזרחות רדומה והורה בעל האזרחות אין את כלל המסמכים והתעודות.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יצירת קשר
דילוג לתוכן
דילוג לתוכן