אודותינו

חברת visa123 הינה חברה חוקית ומוכרת המרכזת תחת קורת גג אחת את כל השירותים הקשורים בהנפקת ויזה ואישורי עבודה עבור מגוון רחב של מדינות בכל העולם. עובדי החברה מכירים את חוקי המדינות המדוברות ויכולים לייעץ לכל פונה האם יש לו סיכוי לקבל את אשרת הכניסה או אישור העבודה ומה עליו לעשות על מנת להשיג אותם. החברה תאסוף את המסמכים הדרושים לשם כך, תבצע את הפעולות הנדרשות על פי חוקי המדינה ותלווה את המועמד בכל שלבי התהליך.

אנשים רבים מעוניינים לנסות את מזלם בהשגת אישור עבודה במדינות אחרות בחוץ לארץ וכך לנסוע למקום אחר, לגור בו ולעבוד בו. מי לשם צבירת חוויות וזיכרונות ומי לשם השתקעות ארוכת טווח. כיום לא קל להגר למדינה אחרת ורשויות או ממשלות רבות מערימות קשיים על אנשים המעוניינים להגיע, לעבור לגור ולהתחיל לעבוד במדינה אחרת שאין להם קשר אליה. יחד עם זאת אין מדובר במשימה בלתי אפשרית וישנן לא מעט דרכים לעשות זאת באמצעות תהליכים מסודרים ולזכות באשרת השהייה (ויזה) ואישור העבודה המיוחלים.

הוצאת ויזת עבודה לאוסטלריה
אחוזי הצלחה 91%
הוצאת ויזת עבודה לקנדה
אחוזי הצלחה 85%
הוצאת ויזת עבודה לארה"ב
אחוזי הצלחה 90%

קצת על תהליך הנפקת אשרת שהייה?

כאשר מבררים פרטים אודות אפשרות להגירה למדינה אחרת צריך לדעת מה הגישה העקרונית והבסיסית של אותה מדינה כלפי מהגרים פוטנציאליים. ישנן מדינות המאפשרות הגירה, כולל מעבר מגורים של משפחות שלמות ואפילו מעודדות זאת, אך ישנן גם מדינות שתנאי הקבלה קשים יותר מפני שיש חשש לאבטלה בקרב אזרחים מקומיים או שישנו חשד שמטרות ההגירה אינן טהורות. כאשר פונים אל חברה כמו visa123 אפשר להיות בטוחים שהמידע שנמסר יהיה נכון, עדכני ומדויק.

כאשר מועמד מסוים פונה דרך חברה מסודרת הרי שקל יותר לקבל את הבקשה שלו ולאשר אותה. זו הסיבה שמומלץ שאת התהליך תלווה חברה מקצועית כמו visa123. המסמכים יהיו מדויקים, הטפסים יהיו מלאים בדיוק כפי שדרוש ואי אפשר יהיה לסרב לבקשה בשל עניינים טכניים כאלה או אחרים. בעזרתה של חברת visa123 אין ספק שהדרך תהיה קלה ופשוטה הרבה יותר.

מומלץ עבורך:

ויזת עבודה לעובדים בחו"ל

עבודה בחו"ל היא הזדמנות לחסוך כסף ולצבור ניסיון שוק העבודה הישראלי הוא גדול ומגוון, ובשנים האחרונות מאפשר יחסית בקלות למצוא בו משרה. למרות זאת, ישראלים

קרא עוד »

עבודה חוקית בחו"ל

עבודה בחו"ל הפכה לחלק בלתי נפרד מהחיים שלאחר השירות הצבאי, אך לא רק. ישנם חיילים משוחררים רבים אשר בוחרים לעבוד בחו"ל כדי לאסוף כסף לטיול,

קרא עוד »

שאלות תשובות

כולם צריכים ויזה לארה"ב, בין אם מדובר בתינוק או אדם מבוגר.

לגשת למשרד הפנים ולהנפיק חדש

לידיעת ובקיאות בשפה האנגלית אין קשר לסיכויי ההצלחה לקבל ויזה לארה"ב

מומלץ להביא אישורים הקושרים את חייך לארץ

דילוג לתוכן